www.SzambaBetonoweKrakow.pl

SZAMBA BETONOWE KRAKÓW

SZAMBA BETONOWE KRAKÓW - TEL. 668 536 835


PRODUKCJA I SPRZEDAŻ SZAMB BETONOWYCH

Produkcja i sprzedaż szamb betonowych Kraków - Małopolska

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości szamb betonowych. Nasze produkty od kilku już lat spotykają się z uznaniem zarówno użytkowników, jak i specjalistów z branży. O tym, że wybierając nasze produkty, wybierają Państwo najwyższą jakość świadczą między innymi liczne certyfikaty, jakie uzyskały nasze szamba oraz inne produkowane przez nas zbiornik betonowe. Nasze produkty posiadają między innymi atest Państwowego Zakładu Higieny oraz Instytutu techniki Budowlanej. Oznacza to, że decydując się na produkowane i sprzedawane przez nas zbiorniki na odpady komunalne zyskują Państwo pewność, że będą one trwałe i będą służyć przez szereg lat.

Jako doświadczony producent szamb betonowych, stworzyliśmy dla Państwa produkty idealnie dopasowane do państwa potrzeb. Działając od wielu lat w branży poznaliśmy już oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu możemy dziś zaproponować Państwu szamba betonowe, które charakteryzują się między innymi:

Czytaj więcej


MONITOROWANIE ZBIORNIKÓW Z CIECZAMI

Monitorowanie zbiorników z cieczami Kraków - Małopolska

Jako firma od wielu lat proponująca Państwu nowoczesne i najwyższej jakości szamba betonowe, chcemy zaproponować Państwu także innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu stanie się możliwe łatwe monitorowanie stanu wszelkich cieczy w danym zbiorniku. Zachęcamy Państwa do tego, by wraz z zakupem niezwykle szczelnego pojemnika betonowego na odchody i nieczystości lub takiego, który służyć będzie do zbierania deszczówki, zakupić specjalne urządzenie monitorujące.

Przy zakupie tego urządzenia należy pamiętać, że powinno być ono zamontowane jeszcze przed naniesieniem na zbiornik jakiejkolwiek nawierzchni, na przykład kostek ogrodowych czy trawy. Z tego też powodu proponujemy państwu zakup tych urządzeń monitorujących razem z gotowym szambem. Sygnalizator Alert GM-S jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Oczywiście głównym celem jego stosowania jest monitorowanie poziomu cieczy w różnych zbiornikach. 

Czytaj więcej


MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH

Montaż szamb betonowych Kraków - Małopolska

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Jesteśmy uznanym w branży producentem i dystrybutorem szamb betonowych o różnych pojemnościach. To, co odróżnia proponowane przez naszą firmę produkty od innych dostępnych na rynku to przede wszystkim ich wysoka jakość. Możemy zagwarantować, że szamba, które Państwu oferujemy będą:  

  • niezwykle trwałe i odporne na zniszczenia;
  • funkcjonalne i łatwe do wypróżnienia;
  • będą posiadały wszystkie niezbędne atesty, w tym atest wydany przez Instytut techniki Budowlanej oraz Państwowy Zakład Higieniczny.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy naszym klientom nie tylko wysokiej jakości zbiorniki betonowe, wykonane z najlepszych, gwarantujących trwałość i szczelność materiałów, ale również transport zakupionych u nas szamb betonowych oraz ich montaż we wskazanym przez naszych klientów miejscu. 

Czytaj więcej


TRANSPORT SZAMB BETONOWYCH

Transport szamb betonowych Kraków - Małopolska

Jako producent od wielu lat zajmujący się produkcją i sprzedażą szamb betonowych oraz innych szczelnych betonowych zbiorników, na przykład na deszczówkę, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest nie tylko jakość tych zbiorników, ale również dbałość o to, by na miejsce, w którym mają być zamontowane zostały przetransportowane z najwyższą starannością. Wiele uszkodzeń szamb betonowych, które wykluczają je z użycia, bowiem sprawiają, że zbiorniki po prostu stają się nieszczelne, wynika właśnie z nieprawidłowego ich transportu. Chcąc zapewnić naszych klientów, że nasze zbiorniki dotrą na miejsce w nienaruszonym stanie, proponujemy ich transport we wskazane przez Państwa miejsce.

Wybierając usługi naszej firmy, wybierają Państwo przede wszystkim: 

  • profesjonalizm; 
  • krótki okres realizacji zleceń;
  • profesjonalny transport na miejsce montażu

Czytaj więcej