www.SzambaBetonoweKrakow.pl

SZAMBA BETONOWE KRAKÓW

SZAMBA BETONOWE KRAKÓW - TEL. 668 536 835


Jako firma od wielu lat proponująca Państwu nowoczesne i najwyższej jakości szamba betonowe, chcemy zaproponować Państwu także innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu stanie się możliwe łatwe monitorowanie stanu wszelkich cieczy w danym zbiorniku. Zachęcamy Państwa do tego, by wraz z zakupem niezwykle szczelnego pojemnika betonowego na odchody i nieczystości lub takiego, który służyć będzie do zbierania deszczówki, zakupić specjalne urządzenie monitorujące.

Przy zakupie tego urządzenia należy pamiętać, że powinno być ono zamontowane jeszcze przed naniesieniem na zbiornik jakiejkolwiek nawierzchni, na przykład kostek ogrodowych czy trawy. Z tego też powodu proponujemy państwu zakup tych urządzeń monitorujących razem z gotowym szambem.

    Monitorowanie zbiorników z cieczami Kraków - Małopolska   Monitorowanie zbiorników z cieczami Kraków - Małopolska   Monitorowanie zbiorników z cieczami Kraków - Małopolska

Sygnalizator Alert GM-S jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Oczywiście głównym celem jego stosowania jest monitorowanie poziomu cieczy w różnych zbiornikach. Do wielu zalet oferowanego przez nas urządzenia zaliczyć można między innymi: 

  • możliwość wykorzystania w różnych zbiornikach, zarówno nowego jak i starego typu, w zbiornikach nowych i już wykorzystywanych
  • możliwość kontroli za pomocą sygnalizatora Alert GM-S innych systemów i urządzeń
  • stosunkowo niski koszt zakupu urządzenia
  • funkcjonalność i łatwość obsługi.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem tego innowacyjnego i wysokiej klasy urządzenia monitorującego stan cieczy w zbiorniku, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Z pewnością odpowiedzą oni na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawiać z Państwa strony.